NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS EU ŠALYSE

Priežiūra

Sveika, 

Džiaugiuosi, kad tapai mano drauge! Ačiū tau, kad išdrįsai pasinerti į nepaprastus kasdieniškus išgyvenimus bei patyrimus su Lana Erunt. Prieš pradedant mūsų kelionę, noriu, kad tu kai ką svarbaus žinotum apie mane. Noriu tai geriau pasakyti tau pati, nei, kad visa tai sužinotum iš kitų ar netikėtai nusiviltum manimi.

Aš, kaip ir tu, esu gyva ir natūrali. Dėl to prašysiu elgti su manimi švelniai. Keletas svarbių aspektų, kuriuos noriu, kad žinotum apie mane, kad mūsų draugystė būtų nuoširdi ir graži:
  1. Geriausiai jaučiuosi gyvendama tavo spintos lentynoje, sulankstyta. Pakabos niekada nebuvo mano draugės. Jos grubios ir pavydžios, o jų kampai vis stengiasi pakeisti mano formą. Kabėdama ant jų ištįstu ir tampu visai nepatraukli.
  2. Mano stichija yra oras. Todėl po įtemptos darbo dienos, kai teko daug judėti ir sukaisti, prašysiu mane pakabinti vonioje ar balkone ir palikti ten per naktį. Pažadu, ryte blogo kvapo nebus nė lašo ir vėl galėsime pasikvėpinti tais gardžiais tavo kvepalais. Aš juos taip mėgstu!
  3. Su vandeniu bandau susidraugauti, nors ten nesijaučiu labai saugi. Jei mums besimėgaujant gyvenimu pasidabinsiu keliomis dėmėmis, prašysiu tave įmerkti mane į šaltą vandenį, geriausiai žemesnėje nei 30 laipsnių C temperatūroje, o mano siūlus pamasažuoti švelniomis, vilnai skirtomis priežiūros priemonėmis.
  4. Esu jautri, tad prašysiu jokiu būdu manęs smarkiai negręžti, kad netyčia neištįsčiau. Gali būti keista, bet intensyvaus gręžimo metu praradusi formą, niekaip negaliu sugrįžti atgal. Man maloniausia, kai mane įsuki į storą rankšluosti arba suėmusi švelniomis savo rankomis nusunki likusį vandenį delnais.
  5. Skalbimo mašinos mane baugina. Esu turėjusi labai blogų patirčių, kai po intensyvaus jų plovimo seanso likau susitraukusi. Beveik vaikiško dydžio! Patirtis su skalbimo mašinomis, deja, bet trumpina ir mano gyvenimo trukmę. Žinau, kad ne visada pavyksta mane palepinti rankų plovimu. Tad taip nutikus, labai prašysiu tavęs užstatyti tik vilnos plovimo rėžimą arba kuo švelnesnį, kad ir toliau galėčiau tave džiuginti savo forma. Prieš dėdama į skalbimo mašiną, išversk mane kita pusę ir naudok tik natūralias ir švelnias skalbimo priemones, skirtas vilnai.
  6. Po vienokių ar kitokių maudynių, gražiausiai išdžiūstu gulėdama horizontaliai ant rankšluosčio. Nors ir keista, bet tiesioginiai saulės spinduliai man ne į naudą. O karštis džiovyklėje mane visai pražudo.
  7. Gražiai išdžiuvusi būnu lygi ir pasirengusi naujai, įspūdžių kupinai dienai. Dėl to lyginimas tikrai nėra būtinas. Jei vis dėlto manai, kad galėčiau atrodyti žaviau, prašau mane lyginti žemiausioje temperatūroje ir tik iš kitos – blogosios pusės.
  8. Turi žinoti, kad mane kartais aplankantys pumpurai yra mano natūralios sudėties bruožas. Kaip mums, moterims, tenka plaukus kartas nuo karto pakirpti, taip ir mane tenka kartais pagražinti. Pati to padaryti negaliu, dėl to prašysiu tavęs manimi pasirūpinti ir atsiradusius pumpurus – nuskusti. Tikiu, kad gali skambėti sudėtingai, bet tai padaryti iš ties paprasta! Lengviausia ir efektyviausia tai atlikti su elektriniu skustuku. Laikantis instrukcijų su juo pumpurus pašalinsi greitai ir saugiai. Užtikrinu, kad panaikinus juos, atrodysiu, kaip nauja ir vėl papuošiu tave!

Žinau, kad visko atrodo daug. Tačiau galiu pažadėti, kad pasirūpinusi manimi, būsiu tavo ištikima drauge ilgam. Už šį rūpestį tau atsidėkosiu visada puikia išvaizda!
Nekantrauju geriau pažinti tave!

Ištikima Tau,
Lana Erunt.