NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS EU ŠALYSE

Grąžinimas

Prekių ir pinigų grąžinimas

Visas nenaudotas ir nedėvėtas prekes galite  grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Kad būtų  grąžinti sumokėti pinigai už prekes turite laikytis šių sąlygų: prekė turi būti nauja, nedėvėta ir nenaudota, su nenuplėštomis originaliomis etiketėmis ir visais pakavimo elementais, siunčiant  įsitikinkite, kad kurjeris neklijuos jokių etikečių ant originalios pakuotės. Prekes galima grąžinti arba keisti tik pirktas  mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytu elementu. Jei prekė buvo nupirkta, bet kurioje kitoje mažmeninės prekybos parduotuvėje / internetinėje parduotuvėje, klientas turi kreiptis į pradinę pirkimo parduotuvę dėl prekių grąžinimo ar keitimo. Bet koks mūsų politikos neatitinkantis grąžinimas nebus priimtas. Mes teikiame nemokamą grąžinimą šioms šalims: Lietuvai, Latvijai ir Estijai.


Grąžinimo procesas

Eikite į „Mano užsakymus ir grąžinimus“ savo „Lana Erunt“ paskyroje, pasirinkite užsakymą ir pasirinkite grąžinimo elementą (-us).
Grąžinkite elementą (-us) naudodami pasirinktą metodą. Siuntinį turi apmokėti siuntėjas, „Lana Erunt“ negrąžina sumokėtų pinigų už siuntimą, nebent esate iš Lietuvos, Latvijos ar Estijos. Siųskite siuntinį adresu: UAB „Vinilas“, Kėdainių 2B, Šiauliai, Lietuva LT-76135

Jei esate iš Lietuvos, Latvijos ar Estijos, mes suteikiame Jums nemokamą grąžinimą. Tiesiog užklijuokite lipduką, kurį rasite pakuotėje.


PINIGŲ GRĄŽINIMAS


Gavę prekes ir patvirtinus Jūsų grąžinimą, pinigai bus grąžinti tuo pačiu mokėjimo būdu, kaip ir buvo sumokėti. Mes Jus informuosime apie kiekvieną grąžinimo žingsnį,  savo būseną galėsite pasitikrinti „Mano paskyra“  „Užsakymai ir grąžinimai“. 

NUSISKUNDIMAI


Jei turite nusiskundimų prašome kreipti į mus info@lanaerunt.com. Lana Erunt priima kritiką ir mokosi iš jos. Mūsų tikslas greitai ir maloniai spręsti susidariusias situacijas. Visi skundai yra registruojami, tiriami ir atsakomi.

Kainos

Dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo mūsų kontrolės, gali tekti padidinti arba sumažinti kainas, įskaitant pridėtinės vertės mokesčio tarifo pakeitimus. Jei dėl šios priežasties ar dėl kitos priežasties grąžinamas elementas yra nepriimtinas, jis gali būti grąžintas, jei jis yra išsiųstas atgal per 14 dienų, yra išlaikęs prekinę išvaizdą ir nedėvėtas. Kai kurių produktų negalima grąžinti. Išsamesnės informacijos ieškokite aukščiau. Visos nurodytos kainos yra grynųjų pinigų kainos eurais. Mes pasiliekame teisę priimti arba atmesti pavedimus, atmesti paraiškas arba uždaryti paskyrą. 


Prekės grąžinimas arba keitimas


Ši politika taikoma tik mūsų svetainėje įsigytoms prekėms. Negalime priimti prekių ar daryti keitimo, jei prekę įsigijote kitoje svetainėje, fizinėje parduotuvėje ar pirkote prekes iš šalių, kuriose tiesiogiai neparduodame prekių. Žiūrėti toliau nurodytas konkrečias taikytinas sąlygas:
Per 14 dienų nuo pirkimo galite grąžinti arba keisti dydį, spalvą. Prekė turi būti nauja nedėvėta, nepradusi prekinės išvaizdos su visomis nenuplėštomis originaliomis etiketėmis ir  pakavimo elementais. Grąžinant įsitikinkite, kad kurjeris neklijuos grąžinimo lipduko ant originalios pakuotės. Mūsų gaminys gali būti keičiamas ar grąžinimas tik vieną kartą.  Prašome atkreipti dėmesį, kad  mes priimame tik spalvos ir dydžio keitimus, norint keisti į kitą modelį reikia grąžinti prekę ir vykdyti naują užsakymą.

Netinkamos prekės


Mes siekiame, kad kiekviena prekė, kuri pasiekia pirkėją, būtų idealios būklės ir Jūs visada liktumėt sužavėti įsigytu pirkiniu. Tačiau jeigu įsigijote mūsų gaminį ir jis yra brokuotas, sugadintas arba visiškai neatitinka svetainės aprašymo, prašome kaip galima greičiau kreiptis į klientų aptarnavimą tarnybą info@lanaerunt.com. Jei įmanoma, mes pasirūpinsime, kad Jums būtų išsiųsta nauja prekė arba sugrąžinti pinigai.

Netinkamų prekių grąžinimas


Jūs turite teisę grąžinti prekes, jeigu jos yra nekokybiškos su ribomis numatytomis įstatymuose ir mūsų pardavimo sąlygose. Dėl grąžinimų susijusių su kokybės problemomis, kurios atsiranda per 14 dienų nuo prekių gavimo. Atkreipkite dėmesį, kad kai prekės grąžinamos dėl kokybės problemų mes jas tiriame. Jeigu nekokybiška prekė yra sutvarkoma, mes ją tvarkysime arba pakeisime nauja preke. Jeigu negalime laiku ir tinkamai sutvarkyti prekės, tada:
-už prekes, kurias įsigijote mūsų tinklapyje, mes grąžinsime už prekes sumokėtą kainą (bet ne pradines siuntimo išlaidas, kurias patirsite grąžindami prekes, net jeigu pateiksite raštišką įrodymą) į kortelę ar banko sąskaitą, kuri buvo naudota pradinam pirkimui, pagal galiojančius teisės aktus. Jeigu manome, kad  prekė nebuvo brokuota arba buvo sugadinta dėl netinkamo naudojimo, ar ji buvo išsiųsta per ilgesnį nei minėtas 14 dienų terminas, Jums nebus suteikta teisė į grąžinimo išmoką ir prekės keitimą ar taisymą, ir mes taip pat grąžinsime Jums originalias prekes. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinamos prekės turi praeiti grąžinimo kontrolę. Jeigu prekė išsiunčiama mums nepriekaištingos būklės, nedėvėta, su visomis pridėtomis etiketėmis ir nepažeista pakuote (įsitikinkite, kad siunčiant kurjeris nieko neužklijuotų ant originalios pakuotės) mes patvirtinsime grąžinimą ir pinigus grąžinsime į tą pačią sąskaitą, kuri buvo naudota pirkimui, kai tik gausime grąžintas prekes, išskyrus galimus techninio pobūdžio vėlavimus, kurie nėra priskirtini mums (pvz .: kredito kortelės sistemos sutrikimas). Tais atvejais, kai prekės atrodo nusidėvėjusios ar naudotos, trūksta etiketės ar kitų pakavimo elementų ar yra pažeista originali pakuotė, neatitinka mūsų pardavimo sąlygų, jei mes turime priežasčių manyti, kad prekės yra apgaulingos arba nebuvo įsigytos tiesiogiai mūsų tinklalapyje, negalėsime priimti grąžinimo ir mes išsiųsime originalias prekes atgal.


KLIENTŲ APTARNAVIMAS 

Klientams teikiame pagalbą bet kokiais klausimais, susijusiais su svetainės naudojimu, užsakymo pateikimu, prekių stebėjimu, prekių prieinamumu, prisijungimo / registracijos procesu ir visa kita informacija, kurios jums gali prireikti naudojantis mūsų svetaine ir  mūsų prekėmis. Parašykite mums info@lanaerunt.com.


ASMENINĖ INFORMACIJA


Kai pateikiate užsakymą  mūsų svetainėje, mums bus suteikta Jūsų asmeninė informacija. Mes naudosime Jūsų asmeninę informaciją Jūsų užsakymui apdoroti, užsakytoms prekėms pristatyti ir kitiems ribotiems tikslams. Jūsų asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas bus atliekamas pagal mūsų privatumo politikos sąlygas.