NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS EU ŠALYSE

Apie

Nauja istorija, kas dieną. Kaip ir aš, vis kitokia. Ieškanti, svajojanti, trokštanti, eksperimentuojanti ir bandanti vis iš naujo, vis kitaip. Mylinti ir šalta, rūpestinga ir vėjavaikiška, rimta ir kartais naivi, tačiau gyvenanti gyvenimą visa širdimi. Matai, aš visokia, taip pat kaip ir tu. Aš, Lana Erunt.

Kaskart pažvelgusi į save veidrodyje primenu sau, kad yra tik šiandien. Ta vienintelė ir nepakartojama diena, kai galiu mylėti save ir džiaugtis gyvenimu. Patirti kiekvieną akimirką, ne taip, kaip reikia, bet taip, kaip noriu. Taip, aš tikiu ir pasitikiu savimi. Dėl to kviečiu ir tave patirti, eksperimentuoti ir atrasti drauge su manimi – su Lana Erunt.

Dalinuosi su tavimi geriausia, ką turiu ir ką esu radusi. Tai megztiniai, apie kuriuos svajojai jau seniai, tik gal net nežinojai, kad jie egzistuoja.

Jie
nepakartojami!

Pagaminti iš aukščiausios kokybės itališkų verpalų, kuriuos atrinkau galvodama apie tą jausmą, kurį jaus tavo kūnas kai mūvėsi Lana Erunt.

Jie ypatingi! 

Išsiskiria savo minimalizmu ir elegancija, kurią radau ir pamilau nesenstančioje klasikoje.

Jie unikalūs!

Lana Erunt kiekviena siūlė, kiekvienas kirpimas, kiekviena detalė apgalvota taip, kad jaustumeisi ir atrodytum puikiai.

Jie preciziški!

Tai aukšti gamybos reikalavimai bei atidumas detalėms, tarsi Lana Erunt būtų pagaminta pagal tavo užsakymą.                                            

Jie harmoningi!

Dominuojantis minimalizmas stiliuje ir spalvų paletėje, skirtas tam, kad juos lengvai priderintum ir adaptuotum, o dėmesio centre išliktum tu.

Ištobulinta kombinacija

Lana Erunt - tai ištobulinta kombinacija, kuri tave išlaisvina, o ne suvaržo. Ji neįpareigoja ir leidžia būti savimi, tokia, kokia tau norisi būti! Su Lana Erunt jautiesi autentiškai, patogiai ir užtikrintai visur, visada.

Patikėk ir pradėk savo draugystę su manimi. Su Lana Erunt – sukurta galvojant apie tave!